Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po raz kolejny zgłaszam : Edynburg i Glasgow.....i nie ja jeden, ale nawet setki potencjalnych pasażerów nie mają siły przebicia wobec chęci zysku u przweoźników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny zgłaszam : Edynburg i Glasgow.....i nie ja jeden, ale nawet setki potencjalnych pasażerów nie mają siły przebicia wobec chęci zysku u przweoźników.
Tak, tak i jeszcze raz TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycofania lotow do dublina nigdy nie zrozumie, straciliscie bardzo duzo klientow. mam nadzieje ze inna linia zainteresuje sie tym polaczeniem jesli ryanair ma to w 4 literach i woli inwestowac w modlin. ubolewam straszliwie ehh  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edinburgh!!!!! Naprawdę by się przydał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przyleciałam z Gdańska (niedziela, 22.20) i co się okazało? Lotnisko jest odciete od świata. Nie było ani szynobusu ani autobusu - pozostała jedynie taksówka - koszt 80zł - czyli drożej niz dojazd na lotnisko do Wa-wy (tam sa i pociągi, i busy i komunikacja miejska). ABSURD!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy BOLONIA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool albo Manchester tysiace ludzi z lubelszczyzny music latac z Modlina albo Jasionki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ci z Eurolotu są zadowoleni? Lata po 20 osób, wypełnienie 1/4 samolotu i to im się opłaca? Zobaczymy co pozostawią z tych połączeń na sezon zimowy. Ryanair przy obłożeniu 90 % zrezygnował definitywnie z lotów do Dublina, więc chyba tak dobrze nie jest na tym lotnisku jak próbuje się to przedstawiać
  na żadnym lotnisku nie jest dobrze, kto płaci pod stołem ten ma więcej kierunków, dziadowski ryanair nie dostał kasy więc mimo dużego obłożenia zrezygnował generalnie jednak uważam że nasze lotnisko ma spory niewykorzystany do tej pory potencjał ale nie czarujmy się to dopiero początek naszego lotniska, potrzeba czasu i cierpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przyleciałam z Gdańska (niedziela, 22.20) i co się okazało? Lotnisko jest odciete od świata. Nie było ani szynobusu ani autobusu - pozostała jedynie taksówka - koszt 80zł - czyli drożej niz dojazd na lotnisko do Wa-wy (tam sa i pociągi, i busy i komunikacja miejska). ABSURD!!!!!
Trza bylo przejsc na piechote do stacji Swidnik , to nie tak daleko i wtedy nie placilabys 80 zeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz mnie trafi znowu pojawił się doradca kochający przesiadki, dlaczego na innych lotniskach maja bezpośrednie połączenia a tu nie, tam otwierają nowe kierunki, mają nowych przewoźników, a nie mówią żeby sobie latać z przesiadkami Lufthansa, sam se lataj z przesiadkami do Dublina czy Liverpoolu.
Jak lecisz z Warszawy to tez masz przesiadkę z pociągu/autobusu na samolot. Więc pytanie czy wolisz przesiadki w Warszawce czy we Frankfurcie. Czyli przesiadki i tak nie unikniesz. No chyba, że samochodem pod lotnisko na okęciu podjedziesz.... Ale parking troszke kosztuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przyleciałam z Gdańska (niedziela, 22.20) i co się okazało? Lotnisko jest odciete od świata. Nie było ani szynobusu ani autobusu - pozostała jedynie taksówka - koszt 80zł - czyli drożej niz dojazd na lotnisko do Wa-wy (tam sa i pociągi, i busy i komunikacja miejska). ABSURD!!!!!
Nie opowiadaj głupot, bo autobus przyjeżdża z pasażerami 2 godziny przed odlotem i czeka na pasażerów 30 min. po przylocie i jedzie bezpośrednio do Lublina za około 5-6zł. A do ludzi, którzy piszą gdzie nie chcieliby latać niech wypróbują Lufthansę przez Frankfurt, albo piszcie listy do linii lotniczych, bo Lotnisko Lublin cały czas prowadzi rózne rozmowy z przewoźnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie ci nie-lotni włodarze z Lubelszcyzny dogadają się z przewoźnikami i dodadzą połączenia w kraju do Szczecina, Krakowa i Katowic a z lotów zagranicznych przywrócą połączenia do Dublina. Ważne też by były nowe loty do Edynburga i Brukseli. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popieramy nowe połaczenia do Edynburga. JA  :D  moja rodzina i wszyscy nasi znajomi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Jeśli ci wszyscy nie-rozumni nie dostaną w łapę  to nie będzie nowych połączeń. Kasę na promocję też trzeba wyłożyć i upominać się, upominać się, upominać się.   Pozdrawiam Polaków w Szkocji.   Elżbieta O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej popieram przywrócenie lotów do DUBLINA!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzę o lotach do Edynburga, albo chociaż do Glasgow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na Edynburg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko Lublin 15:00 zamykamy! Proszę polecieć gdzie indziej, bo my tu mamy fajrant. Pamiętacie jak nie przyjęli samolotu parę minut po godzinach pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-Poznań powinno być.Jazda PKP z Lublina do Poznania nie należy do przyjemnych a samolotem byłoby szybciej,być może drożej ale przede wszystkim szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scotland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...